Facebook Twitter Gplus RSS

O firmie

Pranie tapicerki

Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętymi usługami porządkowymi. Świadczymy swoje usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Sprzątamy mieszkania, domy a także biura i małe obiekty.

Działamy nieprzerwanie na rynku od kilku lat. Stawiamy sobie za cel obsługę klienta na najwyższym poziomie. Liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta z wykonanej usługi i możliwość dalszej współpracy w przyszłości.

Specjalizujemy się w praniu i czyszczeniu wszelkich powierzchni tekstylnych miedzy innymi: dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i tapicerki samochodowej.

Przez lata opracowaliśmy unikalny system usuwania zabrudzeń i plam, dobraliśmy odpowiedni sprzęt i środki, przetestowaliśmy dziesiątki produktów. Współpracujemy pokrewnymi firmami z naszej branży. Cały czas udoskonalamy nasze umiejętności przez odpowiednie szkolenia i kursy. Jesteśmy w stanie usunąć większość plam z powierzchni tekstylnych. Jednak wcześniejsze użycie nieodpowiednich środków chemicznych oraz nieodpowiedniej techniki usuwania plamy może, choć nie musi, spowodować jej utrwalenie w tapicerce lub dywanie.

Home O firmie